Nevšední květinová výzdoba

Oživte váš interiér

Vytvořte příjemné a reprezentativní prostředí v interiéru vaší firmy nebo doma. První dojem je pro hosty vždy nenahraditelný. Už ve chvíli, kdy k vám přicházejí, je pro ně pozitivní a příjemná atmosféra důležitá. S naší květinovou výzdobou nejen roztají ledy, ale zapůsobíte tak, že vaše setkání bude ještě dlouhou dobu rezonovat.

Hydroponie, moderní interiérové pěstování rostlin, odpovídá nejpřísnějším hygienickým kritériím. Je nejlepším rostlinným pěstováním ve veřejných prostorech, kancelářích, hotelích nebo nemocnicích. Variant zkrášlení interiérů je tolik, kolik dovolí naše technologie, repertoár rostlin i vaše fantazie.

Získáte s námi:

dlouholeté zkušenosti  
kreativní návrhy  
nevšední aranžmá  
moderní technologie  
kvalitní realizace  
pestrý repertoár rostlin a stromů  
jedinečný servis a péče  

Hydroponie

Jedná se o metodu pěstování rostlin v živném roztoku, bez použití zemního substrátu. Mezi nesporné výhody hydroponického pěstování rostlin patří zejména dobrá snášenlivost alergiky, rychlejší růst a zakořenění. Je vhodným způsobem, jak dotvořit moderní a útulný vzhled kanceláří, hotelů, veřejných prostor a dokonce i nemocnic pomocí živých okrasných dřevin a zelených rostlin.

Náš internetový obchod:

Chcete vědět více?
Napište nám

www.hydroponie.cz